DomůRodičeRozvrhy hodin

Rozvrhy hodin 2017/2018

Upozornění - rozvrhy na školní rok 2017/2018 jsou pouze předběžné a mohou se ještě změnit!!!

Hudební nauka

Učebna: 3

 

Pondělí

(Anna Švecová, DiS.)

Úterý

(PaedDr. Tamara Kobyláková)

Středa

(PaedDr. Tamara Kobyláková)

Čtvrtek

(Anna Švecová, DiS.)

14:10-14:55

 1.A

 2.B

 1.C  

15:00-15:45

 2.A

 1.B

 3.C

 2.D

15:55-16:40

 PHV-A

 3.B

 2.C

 PHV-B

16:45-17:30

 3.A

 4.A

 4.B

 1.D

17:35-18:20

 5.A

 4./5.

 5.B

 3.D

18:25-19:10

     

 

 

Hudební obor

Skupinová interpretace

Všichni žáci hudebního oboru 6. ročníku I. stupně mají povinnost navštěvovat týdně dvě hodiny vybraného předmětu skupinové interpretace.

Všichni žáci hudebního oboru 1. - 4. ročníku II. stupně mají povinnost navštěvovat týdně jednu hodinu vybraného předmětu skupinové interpretace.

Nabídka předmětů zde:

Kytarový soubor (A. Řezníčková)                      ÚT 18.25 – 19.55 - 2h týdně

Seminář klávesových nástrojů (D. Patras)        PO 18.25 – 19.10 - 1h týdně

Kapela (D. Patras)                                             ST 17.35 - 19.05 - 2h týdně

Sbor H. Malíkové                                                ST 18:25 - 19:55 - 2h týdně

Sbor P. Karlíkové                                                ST 17:35 - 18:20 - 1h týdně

Soubor bicích nástrojů (T. Stloukal)                   ÚT 16.35 – 18.05 - 2h týdně

Sbor Wings (M. Patrasová)                                ÚT 16.45 – 18.15 - 2h týdně

Orchestr Freecoolin (P. Brejcha)                        ČT 17.30 – 19.00 - 2h týdně

 

Taneční obor

Irské tance – Gabriela Klášterková

Pondělí

Čtvrtek

Pátek

14:10-15:40

3. skupina (SV III)

14:10-15:40

1. skupina

13:20-14:50

3. skupina (SV III)

15:55-16:40

2. skupina (VV)

15:55-18:10

2. skupina (VV)

15:00-16:30

4. skupina (SV II)

16:45-18:15

4. skupina (SV II)

18:25-19:55

5. skupina (SV I)

 

 

18:25-19:55

5. skupina (SV I)

 

 

 

 

 

Klasický tanec – Jana Hendrichová

Úterý

Středa

Pátek

14:10-15:40

3., 4. ročník

14:10-15:40

2. ročník

14:10-15:40

PTV

15:55-17:15

6.,7. ročník

15:55-17:15

3., 4. ročník

15:55-17:15

6. ročník

17:30-19:00

II. stupeň

17:30-19:00

II. stupeň

17:30-19:00

7. ročník

 

Současný tanec – Miroslava Prokešová

Pondělí

Úterý

Čtvrtek

 14:10-15:40

  5.+6. ročník

 

 13:20-14:50

  1. ročník

  14:10-16:10

  3. ročník

 15:50-17:20

7. ročník

 

 15:00-16:00

3. ročník

  16:20-17:50 

7. ročník 

 17:30-19:00

2./II. ročník

 

 16:10-17:40

5.+6. ročník

18:00-19:30

1./II. ročník 
    

 17:50-19:20

1.+2./II. roč.

 

 

 

Literárně-dramatický obor

Jitka Morávková

Pondělí

Úterý

Čtvrtek

Pátek

14:10-15:40

PDV

14:10-14:55

Přednes 4.-5.r. A

14:10-14:55

Přednes 4.-5.r. B

14:10-14:55

Přednes

15:45-16:30

Přednes

15:00-16:30 

Dramatika 

15:00-16:30

Dramatika

15:00-16:30

Dramatika

16:40-17:25

Přednes

16.45-17.30

Přednes

16:30-17:15

Přednes

16:30-17:15

Přednes 4.-1./II. ročník

17:35-18:20 

3. ročník

 

 

17:30-19:00 

Dramatika 3. ročník 

 

 

 

Mgr. Zoja Oubramová

Pondělí

Středa

Čtvrtek

15:00-15:45

3.-5./I. Přednes

 

 

14:10-15:40

1./I. Dramatická průprava

15:50-18:05

3.-5./I. Dramatika + Přednes

15:50-18:05

6./I.-4./II. Sólový projev + Základy tvorby

15:50-16:35

2.+3./II. Sólový projev

       

16:40-18:55

2.+3./II. Základy tvorby + Sólový projev

 

Martin Janouš

Středa

Pátek

14:10-15:40

1.-2./I.

14:10-14:55

Přednes 1.+2./II.

15:50-16:35

Přednes 3.-6./I.

15:00-16:30

Dramatická tvorba 1.-2./II.

16:40-18:10

Dramatická tvorba 3.-6./I.

16:35-17:20

Přednes 1.-2./II.

18:10-18:55

Přednes 3.-6./I.

   

 

Výtvarný obor

Mgr. Dana Nováková

Pondělí (učebna 21)

Úterý (učebna 21)

Středa (učebna 21)

Čtvrtek (učebna 21)

14:10-16:25

8-13 let

14:10-16:25

6-9 let

14:10-16:25

9-12 let

14:10-16:25

7-10 let

16:45-19:00

keramická tvorba

 

 

16:45-19:00

12-17 let

16:45-19:00

2-17 let

 

Tereza Štětinová

Pondělí (učebna 18)

14:10 - 16:25

Plošná a prostorová tvorba

16:45 - 19:00

Fotografie a nová média

 

MgA. Věra Mejtová

Středa (učebna 18)

Čtvrtek (učebna 18)

14.10-16:25

  PVV až 3./I.

14:10-16:25

PVV až 5./I.

16:45-19:00

3./I. až 4./II.

16:45-19:00

3./I. až 2./II. 

 

Věra Štrosová Eliášová

Pondělí (učebna 14)

Úterý (učebna 14)

Středa (učebna 14)

Čtvrtek (učebna 14)

Pátek (učebna 14)

15:00-17:15 

 5.,6.,7./I.st. (12,13,14 let)

15:00-17:15

1.,2.,3./I.st. (7,8,9, let)

15:45-18:00

4.,5.,6./I.st. (11,12,13 let)

14:10-16:25

PVV (5,6,7 let)

15:00-17:15

II. stupeň (14-18 let)

 

 

 

 

 

 

16:45-19:00

II. stupeň (14-18 let)

 

 

 

Centrální rozvrh

 

Jméno Učebna    
  PO ÚT ST ČT
Hospodářka EK EK EK EK EK
Antl Jakub       15  
Bártová Kristýna 12 12      
Brejcha Petr 6 6 6 6 6
Hendrichová Jana   SÁL, 2 SÁL, 2    2
Holk Roman ŘED ŘED ŘED ŘED ŘED
Janouš Martin   4, GD 2, GD    
Karlíková Pavla   20 20 20 20
Klášterková Gabriela 2     SÁL  SÁL
Kobyláková Tamara    3  3    
Kristenová Dagmar 9   9    
Kučerová Naděžda 13  SÁL, 2 13 13 13
Kulich Ludvík 15   15    
Lange Daniela     12 12  
Laniar Ivo       7  
Malíková Helena   8 8 8 8
Mejtová Věra     18 18  
Mimrová Naděžda     5 5 5
Morávková Jitka GD, 4 GD, 4   2, 4 GD
Muzikářová Markéta 5 5      
Nováková Dana 21 21 21 21  
Novotná Magda POP       POP
Ondřichová Trefná Pavla 8 11    19 19
Oubramová Zoja GD, 4   2, 4 2, 4  
Pallová Emílie   9   9 9
Patrasová Markéta   7      
Petr Jan
Prajer Jan 19 19 19    
Prokešová Miroslava SÁL 2, SÁL      3
Příhodová Tereza 18        
Rolečková Helena 11   11 11 11
Řezníčková Alena   16 16 16 16
Stloukal Tomáš BICÍ BICÍ BICÍ   BICÍ  
Šnýdrová Magda   10  10  10  10 
Štrosová-Eliášová 14 14 14 14 14
Šváb Pavel 16 15 17    
Švecová Anna  3 13   3 12
Tesař Jan 17 17   17 17
Urban Jakub  10 POP POP    
Vašíčková Štěp. 7   7    7
Vodička Leo Marian 20       4
Vojta Pavel     GD GD 15