Přihláška do dalšího cyklu akademie

Již nyní je možné se přihlásit ke studiu Akademie umění a kultury pro seniory!
Nový tříletý cyklus studia bude začínat v říjnu 2020.
Přihlášení můžete udělat těmito způsoby:
  • stáhnout přihlášku - vytisknout, vyplnit, naskenovat a poslat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • stáhnout přihlášku - vyplnit na počítači a poslat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  (podpis doplníte při osobním kontaktu v ZUŠ)
  • stáhnout přihlášku - vytisknout, vyplnit a poštou doporučeně odeslat na adresu:
Základní umělecká škola 
Akademie pro seniory
U Prosecké školy 92
Praha 9
19000
 
 prihlaska
 
Studentky a studenti budou přijímáni do naplnění kapacity školy - respektive do naplnění kapacit jednotlivých oborů. Pokud kapacity jednotlivých oborů nebudou do září 2020 naplněny, škola vypíše dodatečné přijímací pohovory.
Osobní odevzdání přihlášek není v současné době možné!
 

Slavnostní imatrikulace studentů Akademie

Ve středu 11. října 2017 se konala slavnostní imatrikulace studentů Akademie umění a kultury pro seniory hlavního města Prahy, která zahájila tříletý studijní cyklus Akademie. Tuto slavnostní událost poctila svou návštěvou ředitelka odboru školství a mládeže MHMP Mgr. Lenka Němcová. Ředitel ZUŠ Mgr. Roman Holk studenty přivítal a předal jim studentské indexy. Večer zpříjemnili svými vystoupeními učitelé a žáci hudebního, literárně dramatického a tanečního oboru.