Přeskočit na obsah
Home » Blog » Přijímací talentové zkoušky pro školní rok 2022/2023

Přijímací talentové zkoušky pro školní rok 2022/2023

Přijímací talentové zkoušky pro školní rok 2022/2023

Talentové zkoušky do naší školy jsou plánovány na dny:

11. a 12. května 2022 od 14 do 18 hodin

30. a 31. května od 14 do 18 hodin

Talentové zkoušky budou probíhat v budově školy. K talentovým zkouškám se již lze zaregistrovat prostřednictvím vyplněné elektronické přihlášky do našeho systému.

O případných změnách Vás budeme informovat prostřednictvím našich webových stránek.

(Odkaz na přihlášku naleznete ZDE.)

Upozornění pro rodiče:

Registrace sama o sobě neznamená automatické přijetí žáků, talentovou zkoušku je nutno vykonat za osobní účasti uchazeče v budově naší školy!

Vypsané termíny jsou rovnocenné. Ke zkouškám je potřeba se dostavit ve vybraný den minimálně 1 hodinu před jejich zakončením.

Není potřeba si z domova brát vlastní pomůcky. Pouze uchazeči, kteří mají zájem o hru na hudební nástroj a již hráli, si mohou přinést vlastní (není podmínkou). Hlásí-li se někdo na hudební obor a je již žákem hudebního oboru ZUŠ (např. navštěvuje jiný nástroj či zpěv), nemusí již vykonávat talentovou zkoušku!

K vykonání talentové zkoušky na taneční obor je nutné se převléknout do vhodného oblečení, které umožňuje plný rozsah pohybu, zároveň však obepíná siluetu těla. Doporučujeme také vlasy učesat tak, aby při pohybu nezasahovaly do obličeje. Např. tričko/nátělník + legíny/kraťasy; dres; baletní obuv/naboso; culík/drdol.

Výsledky talentových zkoušek budou zveřejněny na webových stránkách školy. Uchazeč bude ve výsledcích uveden pod identifikačním číslem, které bude vytištěno na přihlášce. Výsledky talentových zkoušek budou zveřejněny na webových stránkách školy dne 14. 6. 2022.

V případě posunutí termínů přijímacích zkoušek se bude posouvat i termín zveřejnění výsledků talentových zkoušek!

Uchazeč bude přijat ke studiu na základě úspěšně vykonané talentové zkoušky a při volné kapacitě v konkrétním studijním zaměření.

Uchazeči označení ve výsledkové listině jako „čekatelé“ mohou být přijati dodatečně podle nově uvolněných míst a to i na začátku školního roku nebo v jeho průběhu.

U uchazečů ze zemí mimo EU je potřeba předložit aktuální doklad o povolení pobytu na území ČR.

Kritéria talentových zkoušek jsou ke stažení ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *